AE

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

RUDE JEST PIĘKNE!!


2 posters

    Tronar

    avatar
    Tronar
    Gość


    Tronar Empty Tronar

    Pisanie by Tronar Sro Lip 21, 2010 9:55 pm

    Nick: Tronar
    Nacja; Gallowie
    Stolica : (-133/38)
    Populacja na razie 71, ale wciąż rośnie, zacząłem grać dopiero 7 dni temu Smile
    pkt. off, def jeszcze nie bardzo wiem gdzie są i jak je podać, ale dziś zacząłem farmić, gdy tylko zdjęli blokadę więc do produkowałem się 7 falangi i 8 pułapek trapera, oraz jeden szczur, który dostałem gratis od admina we wprowadzeniu :0
    Nastawienie off/def (40%/60%)
    Czy jestem atakowany? Na razie to ja raczej ja atakuję Smile
    Sąsiedztwo z ae, no niestety nie ma w pobliżu, ale niańki nie potrzebuję Smile
    Kilka słów o sobie:
    Mam na imię Rafał. Lat 34. Chciałbym dołączyć do waszego sojuszu bo widzę od razu że nie jesteście żadna masówką w przeciwieństwie do innych . Na travianie dopiero zaczynam i nie mam jeszcze zbyt dużo doświadczenia, ale grałem w Plemiona na kilku światach(na jednym wystartowałem od początku i przez pierwsze trzy tygodnie byłem top1 na całym świecie, powaga naprawdę tak było- farmiłem wszystko wokoło i nie dałem sie rozwinąć konkurencji Smile, potem szybko spadłem bo podjąłem pracę i nie miałem zbyt dużo czasu na grę. Obecnie mam w realu swoja własną firmę i czasu trochę mam, gdyż często zabieram laptopa do firmy. Prowadziłem też kilka plemion na kilku światach, niektóre były top 1 na swoim kontynencie, albo utrzymywały się w pierwszej trójce. Obecnie na prowadzenie nie mam czasu, gdyż dowodzę w Ogame Elektra i Draco, oraz gram w Imperial Hero i imperia online, BiteFight(zaczynam po raz pierwszy założyłem klan) i DarkPirates(prowadzę sojusz i wróciłem po kilku latach przerwy). Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

    Pozdrawiam -Rafał-


    Edit by Araya:
    http://s4.travian.pl/spieler.php?uid=18840
    VooDoo
    VooDoo
    Admin


    Liczba postów : 61
    Join date : 04/07/2010

    Tronar Empty Re: Tronar

    Pisanie by VooDoo Sro Lip 21, 2010 11:56 pm

    a ten traper to z powodu nadmiaru surki, czy jak?
    avatar
    Araya


    Liczba postów : 60
    Join date : 05/07/2010

    Tronar Empty Re: Tronar

    Pisanie by Araya Wto Sie 17, 2010 8:29 pm

    stanęło na "nie"

    Sponsored content


    Tronar Empty Re: Tronar

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Wto Maj 07, 2024 7:36 am