AE

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

RUDE JEST PIĘKNE!!


2 posters

    stary lecz troche zajety wyjadacz

    avatar
    wojtkiel
    Gość


    stary lecz troche zajety wyjadacz Empty stary lecz troche zajety wyjadacz

    Pisanie by wojtkiel Wto Sie 17, 2010 5:24 pm

    - Rzymianie
    - 53/35
    -
    - 872 popa
    - 214 pkt off
    - 75 pkt deff
    - 20% woja w croopie
    - styl gry mieszany ( narazie przewaga deff )
    - brak ataków w moim kierunku
    - gracz uszat
    - hmmm co by tu napisać mam na imie Paweł 21 lat jestem z Białegostoku pracuje i studiuje zaocznie do tego gram a w traviana niemal od początku startu w Polsce a mianowicie od 1 edycji speed tam grałem pod obecnym nickiem w sojuszu TFS a wcześniej w tureckim Uniwar . Byłem 20 w offie , 70 pop w zwycieskim sojuszu . Grałem też na s1 pod nickiem mr.szemi będąć koło top 100 pop zycięski sojusz Fallens gdzie byłem kordynatorem off . Zasłynełem również z takich nicków jak przekliniak czy na ostatnim speed jako niutem mamutek Smile gdzie byłem 9 pop 20 off jednakrze niedotrwałem do końca serwera gdzyz zalazłem zabardzo za skóre dla 3 sojuszy Smile . Obecnie przyznam ze problem stanowi brak czasu dla tego takie a nie inne obecnie osiągnięcia ale ostatnio załatwiłem w spół gracza więc odbijemy się . Poza tym brak czasu nadrabiałem ilością monet rozbuduje tylko croopa i zacznie się zabawa . Mój cell to postawienie mega offa i w czasie cudaków wykorzystanie go Smile


    Edit by Araya:
    http://s4.travian.pl/spieler.php?uid=3669
    avatar
    Araya


    Liczba postów : 60
    Join date : 05/07/2010

    stary lecz troche zajety wyjadacz Empty Re: stary lecz troche zajety wyjadacz

    Pisanie by Araya Wto Sie 17, 2010 8:33 pm

    Wszystko fajnie, ale nawet nie wiemy z kim mamy przyjemność...
    avatar
    nudzimisie - Ruda


    Liczba postów : 19
    Join date : 05/07/2010

    stary lecz troche zajety wyjadacz Empty Re: stary lecz troche zajety wyjadacz

    Pisanie by nudzimisie - Ruda Sro Sie 18, 2010 1:07 am

    Z ostatniego speeda nie kojarzę takiego nicku. Którym sojuszom zalazłeś za skórę?

    No i generalnie, gdyby nie ta ćwiartka Twoja.. byłabym za.
    avatar
    Araya


    Liczba postów : 60
    Join date : 05/07/2010

    stary lecz troche zajety wyjadacz Empty Re: stary lecz troche zajety wyjadacz

    Pisanie by Araya Pią Sie 20, 2010 4:01 pm

    mapy nie da się odwrócić..

    Sponsored content


    stary lecz troche zajety wyjadacz Empty Re: stary lecz troche zajety wyjadacz

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Wto Maj 07, 2024 11:08 pm