AE

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

RUDE JEST PIĘKNE!!


4 posters

    Lampard

    avatar
    Lampard
    Gość


    Lampard Empty Lampard

    Pisanie by Lampard Pon Sie 23, 2010 4:55 pm

    Witam
    - Galowie
    - (117|21)
    -
    - 436
    - 130
    - 176
    - 118 %
    - off
    Choć w obecnej sytuacji musiałem przejść w deff. mam nadzieje że szybko się to zmieni jak tylko znajde się w innym sojuszu
    - ostatnie warte uwagi ataki były 10 i 11 sierpnia ze strony comeback
    to właśnie z Jego powodu musiałem przejść w deff a właściwie nie tyle z Jego co z braku wsparcia ze strony sojuszu KIA i innej możliwości rozegrania
    - zamiokulkas, comeback, styx
    - Rafał 35 lat Tarnowskie Góry
    kończe gre na S7 - biorąc udział w budowie cudu
    gram również w EE na speed2X
    grając na 3 serwerach jestem dostępny minimum kilka godz. dziennie
    Jak pisałem wyżej preferuje gre off , i wiem że nie będąc w sojuszu nic na dłuższą mete nie da się ugrać więc dla mnie decyzja o przyjęciu do Waszego sojuszu to być albo nie być w tej grze a dla Was to mieć w swoich szeregach pewnego gracza który zawsze w pierwszej kolejności wspiera sojuszników.
    Jeśli chodzi o brak 2 osady (bo niektórzy mogą to wypomnieć ) - wiem że na tym etapie powinna już być , założyć ją moge w góra 2 dni bez pomocy jeśli będzie taki prikaz a nie mam jej ponieważ w sytuacji zagrożenia ze strony głównie comeback nie było sensu jej zakładać i skupiałem się na deffie.


    Edit by Araya:
    http://s4.travian.pl/spieler.php?uid=13662
    avatar
    konradmmz


    Liczba postów : 6
    Join date : 09/08/2010

    Lampard Empty Re: Lampard

    Pisanie by konradmmz Pon Sie 23, 2010 10:15 pm

    akademia miała by wsparcie w tym rejonie....
    avatar
    Lampard
    Gość


    Lampard Empty Re: Lampard

    Pisanie by Lampard Wto Sie 24, 2010 5:03 pm

    W oczekiwaniu na podjęcie decyzji , pozwole sobie dodać że mój stosunek % wojska się powoli zwiększa. W trakcie poszukiwania nowego sojuszu zauważyłem również pewną zależność która z pozoru nie jest oczywista. Sojusz GreenWar i ~N~ to jest jedna koalicja (i raczej dość hermetyczna , może gdybym miał 2000 popa zwrócili by uwage na mnie ) Być może wiecie o tym , ale chciałem przekazać w ten sposób że mniej więcej wiem o co chodzi w tej grze i wiem że trzeba patrzeć nie tylko na to na którą farme wysłać atak, ale również na to co się dzieje w innych koalicjach i wogóle wkoło,
    Być może inne sojusze należą do tej koalicji ale narazie to moje przypuszczenia a w/w jestem pewien.
    Pozdrawiam czekając na decyzje
    avatar
    Araya


    Liczba postów : 60
    Join date : 05/07/2010

    Lampard Empty Re: Lampard

    Pisanie by Araya Wto Sie 24, 2010 8:39 pm

    nie ta ćwiartka letko Wink
    avatar
    Lampard
    Gość


    Lampard Empty Re: Lampard

    Pisanie by Lampard Wto Sie 24, 2010 8:54 pm

    Wiem że większość jest w innej ćwiartce , ale większość to nie wszyscy
    zamiokulkas jest w mojej w całości a Nadworny Krzykacz comeback częściowo
    lub jak wyżej zauważono może wsparcie się Wam przyda w tej części może w Akademii
    VooDoo
    VooDoo
    Admin


    Liczba postów : 61
    Join date : 04/07/2010

    Lampard Empty Re: Lampard

    Pisanie by VooDoo Pią Sie 27, 2010 9:04 pm

    Niech sie sasiedztwo wypowie, skoro pojawil sie glos, ze akademia by na tym zyskala
    avatar
    comeback-drEm


    Liczba postów : 20
    Join date : 07/07/2010

    Lampard Empty Re: Lampard

    Pisanie by comeback-drEm Pon Sie 30, 2010 11:11 pm

    jak sie kolega odkuje po stracie i bedzie pokazywał chec do gry i wkoncu zrobi 2 wioske to ma sie zgłosićRazz juz mu raz uratowałem osadke:P

    Sponsored content


    Lampard Empty Re: Lampard

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Wto Maj 07, 2024 6:54 am